Muratpaşa Belediyesi Toplam En Az İlkokul Mezunu 10 Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

İŞKUR tarafından bugün yayımlanan ilana göre Muratpaşa Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak tam 10 işçi alımı gerçekleştiriyor.İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar..

featured

Türkiye İş Kurumu tarafından 24 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Muratpaşa Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

Cankurtaran – Aşçı – Aşçı Yardımcısı-Plaj Görevlisi

Muratpaşa Belediyesi kamu işçisi alımında farklı kollarda alım gerçekleşecek. Bunlar 6 cankurtaran, 3 aşçı, ,1 aşçı yardımcısı şeklinde alım yapılacak. Yapılacak olan alım altı aydan az olmak kaydı ile mevsimlik olarak çalıştırılacak.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

28 Mayıs 2019 tarihi başvurular sona eriyor.

Muratpaşa Belediyesi kamu işçisi alımına adaylar 28 Mayıs 2019 tarihleri arasına başvuru yapabilecek. Başvurular için adaylar istenilen belgeleri Muratpaşa Belediyesi İşkur Hizmet Noktasına teslim edilecek. Başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra kura ile belirlenecek. Kura ise 30 Mayıs 2019 saat:09.00-18.00 saatleri arasında Muratpaşa Belediyesinde yapılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Muratpaşa Belediyesi Toplam En Az İlkokul Mezunu 10 Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!