Müsiad Ve Ege Üniversitesinden İşbirliği Vurgusu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Ümit Ülkü başkanlığındaki heyet, Ege Üniversitesi Rektörü Prof.

35592
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Ümit Ülkü başkanlığındaki heyet, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı makamında ziyaret etti. Ülkü, “Ege Üniversitesi ile MÜSİAD İzmir arasında yapılacak ortak çalışmalarla daha fazla işbirlikleri yapmak ve ortak projeler yürüteceğimize inanıyorum” dedi.

MÜSİAD İzmir Şubesi yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, Ege Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Necdet Budak’a yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette konuşan MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, ilimizdeki üniversiteler ile sürekli işbirliği içerisinde bulunduklarını belirterek, iş dünyasına katkı sağlama noktasında üniversiteler ile iletişim halinde olmalarının kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. Ege Üniversitesinin İzmir’in ilk ve büyük üniversitelerinden biri olduğunu ifade eden Ülkü, “Geçtiğimiz yıl Ege Üniversitesi ile birlikte bilişim günleri zirvesi gibi etkinliklere imza attık. Bundan sonra da Ege Üniversitesi ile MÜSİAD İzmir arasında yapılacak ortak çalışmalarla daha fazla işbirlikleri yapmak ve ortak projeler yürüteceğimize inanıyorum” diye konuştu.

“İşbirliği bizi memnun eder”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, MÜSİAD’ın çalışmalarını takip ettiğini ve iş dünyasının olduğu kadar sosyal sorumluluk alanlarında da başarılı işlere imza attığını söyledi. MÜSİAD’ın Türkiye’nin ekonomik gelişmesine ve büyümesine öncülük ettiğini söyleyen Budak, “Bugün MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanımız ve yönetimini misafir etmekten mutlu oldum. Sanayici ve işadamlarımız ile yapacağımız işbirlikleri bölgemizi ve ülkemizi daha da ileriye götürecektir. Ekonomik büyüme ve istihdam konusunda her zaman sanayicimizin yanında olacağız. Bu anlamda, MÜSİAD İzmir Şubesi ile işbirliği içerisinde olmak bizleri mutlu edecektir” ifadelerini kullandı.

Müsiad Ve Ege Üniversitesinden İşbirliği Vurgusu

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!