1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Mustafa Kemal Üniversitesi 18 Akademik Personel Alım İlanı
Mustafa Kemal Üniversitesi 18 Akademik Personel Alım İlanı

Mustafa Kemal Üniversitesi 18 Akademik Personel Alım İlanı

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Mustafa Kemal Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? İşte detaylar.

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Mustafa Kemal Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 18 personel alımı yapılacaktır. Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; özgeçmişini, doçentlik başarı belgesi, başlıca eseri belirtilen dilekçesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmişini, doçentlik başarı belgesi ile yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvuracakları anabilim dalını ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdan suretlerini, 2 adet fotoğraflarını, yayın listeleri ile yayınlarının birer örneğini, onaylı lisans, yüksek lisans ve doktora veya uzmanlık belgelerini kapsayan 4 takım dosya ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler