1. HABERLER

  2. SORU VE CEVAP

  3. My Memur Olarak Sesinizi Milyonlara Ulaştırmaya Devam Ediyoruz
My Memur Olarak Sesinizi Milyonlara Ulaştırmaya Devam Ediyoruz

My Memur Olarak Sesinizi Milyonlara Ulaştırmaya Devam Ediyoruz

Kamuda ve özelde çalışan personeller, kadrolu, sözleşmeli, mevsimlik çalışanlar, öğrenciler, veliler, KPSS adayları, özel sektörde iş arayanlar! My memur olarak sesinizi daha da büyük kitlelere iletmek için her zaman yanınızdayız. My Memur hep yanınızda!

A+A-

My Memur olarak her ay milyonlarca kişiye ulaşmaktayız. Kamuda görevli kadrolu personellerden tutun da, sözleşmeli, geçici, mevsimlik tüm çalışanların sorunlarını gündeme getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Bunu yaparken de tarafsızlığımızdan ve kalitemizden ödün vermiyoruz.

Sadece kamu değil, özel sektörde çalışanların sorunları, emeklilerin problemleri ile ilgili tüm ince detayları bile zaman zaman gündeme getirerek yetkililerin duymasında ön ayak olmaktayız.

Haberlerimiz her zaman doğru kaynaklardan oluşmakta ve doğru olmayan haberler içermemektedir. Maalesef 10’larca hatta 100’lerce internet haber sitesi mevcut ve yine maalesef birbirinin kopyası gibi aynı haberleri görmektesiniz.

Her yerde aynı haberi değil, o haberin nasıl olması gerektiğini ararsanız My Memur doğru adrestir! Hiçbir haberimizde abartı olmadan vermekte sadece gerçek haberleri en doğru şekilde yapmaktayız.

Bizlere ulaşan tüm soru ve sorunlarınıza destek olmakta ve cevap vermekteyiz. Bilindiği üzere yönetmelik, kanun, yasa vb. birçok konu karışık olmakta ve bunlarla ilgili olarak sürekli sizlere destek olmaktayız.

My Memur ailesi olarak sadece kamu çalışanları değil, özelde çalışanlar, öğrenciler, veliler, öğretmenler KPSS adayları ve sorunlarını her zaman gündemde tutmaktayız. Sizler de her zaman bizlere ulaşıp sorunlarınızı bizlere iletmektesiniz. Sizin unuttuğunuzu biz, bizim unuttuğumuzu siz bizlere hatırlatarak gündemde tutulmasına hep beraber ön ayak olmaktayız.

Birçok konuyu defalarca gündeme getirerek bunu da başardığımızı hatırlatmak isteriz. Özellikle 2016 yılında özel harekat polisi alımında yer alan 36 ay askerlik şartının yönetmelik gereği yer aldığını ve bu değişikliğin yapılmaması durumunda adayların mağdur olacağını gündeme getirmiştik. Alımlar başlamadan da önce 36 ay askerlik şartının tamamen kaldırılmasında da büyük çaba sarf etmiştik.

Aynı şekilde yine diğer benzer şartlar ve taleplerin de yerine getirilmesi noktasında sürekli çaba göstermekteyiz. Yetkililerin de bunları yerine getirmesi için de elimizden geldiğinde duyurmaya ve hatırlatmaya her daim gayret göstermekteyiz.

İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak sorunlarınızı dile getirip bizlerden talepte bulunabilirsiniz. Sesinizi milyonlara ulaştırmak için doğru adresin My Memur’un olduğunu unutmayınız!

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
9 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler