1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. My Memur Olarak Sıkıntılarınızı Gündeme Taşıyoruz
My Memur Olarak Sıkıntılarınızı Gündeme Taşıyoruz

My Memur Olarak Sıkıntılarınızı Gündeme Taşıyoruz

My Memur Olarak Kamu personeli, Özel Sektör Personeli, Öğrenciler, Öğretmenler, Memurlar, İşçiler, İşsizler, Sağlık Personelleri, Güvenlik Görevlileri, Üniversite mezunları, Önlisans mezunları...

A+A-

Sevgili Takipçilerimiz ve Okuyucularımız.

MyMemur.Com olarak kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar sessizlerin sesi olmayı, İşsizlerin ise iş bulmasına yardımcı olmayı, en doğru en tarafsız siyasete taraf olmadan, haberleri sizlere ulaştırmayı kendimize görev edindik.

My Memur Facebook Sayfasından, My Memur Twitter Hesabından, My Memur İletişim Sayfasından ve Mail adresimizden sorulan soruları ve istenen destekleri hiçbir zaman cevapsız ve desteksiz bırakmamaya özen gösterdik. Belki de 4.5 ay gibi bir sürede Türkiye’nin önde gelen Haber ve Memur siteleri arasına girmeyi bu şekilde başardık.

My memur olarak sizlerden alacağımız sıkıntı ve problemleri yine sitemizden duyurabileceğimizi sizlerle paylaşmak istedik. Kamu personeli, Özel Sektör Personeli, Öğrenciler, Öğretmenler, Memurlar, İşçiler, İşsizler, Sağlık Personelleri, Güvenlik Görevlileri, Üniversite mezunları, Önlisans mezunları, aklımıza gelmeyen tüm kitleye buradan seslenmek istiyoruz. Probleminiz, Sıkıntınız, Yetkililerden istek ve talepleriniz gibi duyurmak istediğiniz ve duyuramadığınız her şeyi bizlere iletebilirsiniz.

My Memur İletişim Sayfası

My Memur Facebook Sayfası

My Memur Twitter Hesabı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.