1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. MYK en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor
MYK en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor

MYK en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından en az lise mezunu personel alımı yapılacak. MYK teknik uzman alımına başvuru yapabilmek için son gün 21 Aralık 2016 olarak ilan edildi. Detaylı bilgi haberimizde.

A+A-

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından en az lise mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi. 5544 Sayılı MYK Kanununun 20/A maddesine dayanılarak yürürlüğe konulan “Mesleki Yeterlilik Kurumunda Geçici Süreli Çalıştırmaya İlişkin Usul ve Esaslar” çerçevesinde MYK Geçici Süreli Çalıştırılacak Kişi Havuzuna ilgili ulusal yeterliliklerde tanımlı değerlendirici ölçütlerini haiz teknik uzmanlar alınacak.

MYK teknik uzman alımına başvuru yapabilmek için; Başvurulan alanda en az lise üstü eğitime sahibi(tercihen lisans mezunu olmak), MYK, TÜRKAK  veya kalite yönetim sistemleri denetimlerinde daha önce görev almış olmak, Ulusal Yeterlilik Sistemi ve bileşenleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Ulusal meslek standardı ve ulusal yeterliliklerin hazırlanması çalışmış olmak tercih sebebi olacak.

Adaylar başvurularını aşağıdaki linkte bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra Ziyabey caddesi, 1420. sokak No:12 Balgat-ÇANKAYA/ANKARA adresinde bulunan Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler. Son başvuru tarihi 21 Aralık 2016 tarihi mesai bitimi olarak ilan edildi.

Belirtilen tarihten sonraki başvurular kabul edilmeyecek. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılacak en az lise mezunu personel alımı ile ilgili detaylı bilgi, ilan metni ve başvurular gerekli bağlantıları kullanabilirsiniz. MYK personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.