Nallıhan SYDV kamu personeli alıyor

Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 18 Temmuz 2018 tarihinde yayımladığı kamu personeli alım kapsamında, Nallıhan SYDV için büro personel alımı yapılacağı ilan edildi.

23204
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kamu personel alım ilanı yayınlandı. Ankara Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayınlanan ilana göre bir kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Nallıhan SYDV bir Büro Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Nallıhan SYDV ilanına son başvuru tarihinin 25 Temmuz 2016 olduğu açıklandı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda Büro Görevlisi ilanına başvurmak için hangi şartlar aranıyor?  SYDV Büro Görevlisi kamu personeli ne kadar maaş alıyor? SYDV kamu personeli ilan detaylarına haberimizde yer verildi.

Ankara Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) büro görevlisi ilanına başvuruda bulunacak adayların, öğrenim görmüş olduğu bölümden bilgisayar eğitimi almış olmaları veya bilgisayar sertifikasına sahip olmaları isteniyor. Adayların, dört yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri İşletme Fakülteleri, İktisat Fakülteleri, Siyasal Bilgiler Fakültelerinden mezun olmaları şartı aranıyor. Adayın, başvuru tarihi itibariyle son 6 aydır Nallıhan İlçesinde ikamet ediyor olması gerekiyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2016 yılı KPSS sınavında KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almış olma şartı ilan da belirtiliyor. Ayrıca adayların, en az 2 yıl muhasebe deneyimine sahip olmaları isteniyor. Adaylar, SYDV kamu personel ilanı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve ilana başvururken istenecek belgelere Nallıhan gov tr adresinden ulaşabilirler.

Ankara Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda istihdam edilmek üzere bir adet Büro Görevlisi alımı yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!