Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Üniversitenin web sayfasından 4/B li sözleşmeli sağlık personelleri alacağını duyurdu.

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuruda 4/B sözleşmeli sağlık personel kadrosu ile 7 kişi alacağını belirtti. Toplamda 5 Hemşire, 1 Sağlık Teknikeri, 1 Sağlık Teknisyeni alacak.

Namık Kemal Üniversitesi’ne alınacak olan hemşirelerden bir tanesinin Sağlık Bakanlığından alman Hemodiyaliz Hemşireliği Sertifikasına sahip olması gerekiyor. Ayriyeten 3 (üç) yıl diyaliz hemşireliği yapmış olmak ve belgelendirmesi gerekiyor. Hemşirelerin tamamının Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi Sağlık Yüksekokulu veya Hemşirelik Y Yüksekokulundan mezun olması gerekiyor.

Alımı Yapılacak olan Sağlık Teknikerinin ise Sağlık Hizmetleri MYO. Fizyoterapi Teknikerliği Bölümü mezunu olması, En az 2 (iki) yıl alanında çalışması ve belgelendirmesi gerekiyor. Sağlık Teknisyeninin ise Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji Bölümü mezunu olması, Röntgen ve Bilgisayarlı Tomografi çekimlerinde en az 2 (iki) yıl çalışmış olması şartı aranıyor. Başvurular ise 20 Mayıs 2014 Salı günü sona erecek.

Personel Sağlık Tr Haber

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!