1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 Bin Lira Maaş İle Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor!! Mart 2019
Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 Bin Lira Maaş İle  Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor!! Mart 2019

Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 Bin Lira Maaş İle Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor!! Mart 2019

Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak. İlanın detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Sözleşmeli Bilişim Personeli alımına kimler başvuru yapabilecek?

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümünden mezun olanlar başvuru yapabilecek. Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

2017 veya 2018 KPSS (P3) puanının %70 i (yüzde yetmiş) ile son beş yıl içinde İngilizce dilinde yapılan YDS veya %30 unun (yüzde otuz) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puan alan adaydan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday, gerçekleştirilecek olan yazılı sınava çağrılacak.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi Ne Zaman?

Başvurular, 20 Mart - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Üniversitenin web adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırılarak ve imzalanarak aşağıda sayılan belgelerle birlikte 04 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuracak. Başvurular Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacak. Adaylar Sistem Uzmanı ve Network Uzmanı pozisyonundan birine başvuruda bulunacaktır. Aynı anda iki başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Sözleşmeli Bilişim Başvuru Formu, İki adet vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdanı/kimlik kartı fotokopisi, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge KPSS (P3) puanını gösteren üzerinde doğrulama kodu bulunan KPSS sonuç belgeleri isteniyor. Aynı zamanda, İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,  Adli sicil kaydı,  Her bir pozisyon için tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler isteniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler