1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Necmettin Erbakan Üniversitesi Akademik Personel Alacak
Necmettin Erbakan Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi Akademik Personel Alacak

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi 39 Akademik Personel Alıyor.Peki alıma kimler başvuru yapabilecek?Başvurular ne zaman?Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi 39 Akademik Personel alımı yapacak. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlarına uygun olması gerekiyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi unvanıyla 23, Profesör unvanıyla 9,Doçent unvanıyla 7 olmak üzere toplam 39 kadro için akademik personel alıyor. Profesör ve Doçent unvanına sahip öğretim üyeleri sahip olduğu unvanlardan daha alt unvanlı kadrolara başvuru yapamayacak.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha (Doçent kadroları için 4) dosya ile başvuru yapabilecek. Profesör ve Doçent kadrosu ile Seydişehir Sağlık Bilimleri Fakültesine başvuracak Doktor Öğretim Üyesi adaylarının Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Akademik Personel alımına Dr.Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili fakültelere başvurmaları isteniyor.
 Necmettin Erbakan Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 26 Ekim 2018 olarak belirtiliyor. İlan metni için Devlet personel Başkanlığı sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler