1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Lisans Mezunu 24 Memur Alıyor
Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Lisans Mezunu 24 Memur Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Lisans Mezunu 24 Memur Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından en az lise mezunu 24 memur alımı yapılacak. Meram Tıp Fakültesi Hastanesine 24 sağlık personeli alınacak. KPSS puan barajı bulunmuyor, detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

A+A-

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından en az lise mezunu 24 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine 24 sağlık personeli alınacak. 657 Sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere lise ve lisans mezunu 19 hemşire ile 5 diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımına başvuru yapabilmek için; İlanda belirtilen lise ve lisans bölümlerinden mezun olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak şartları aranıyor.

KPSS şartı; Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacak. Başvurularda KPSS puan barajı bulunmuyor, 2016 KPSS sınavlarına girmiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

Adaylar başvurularını Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi internet sitesinden ya da İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formu ile güvenlik soruşturması formunu doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapabilecekler. Posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler