Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Lisans Mezunu 24 Memur Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından en az lise mezunu 24 memur alımı yapılacak. Meram Tıp Fakültesi Hastanesine 24 sağlık personeli alınacak. KPSS puan barajı bulunmuyor, detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

featured

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından en az lise mezunu 24 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine 24 sağlık personeli alınacak. 657 Sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere lise ve lisans mezunu 19 hemşire ile 5 diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımına başvuru yapabilmek için; İlanda belirtilen lise ve lisans bölümlerinden mezun olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak şartları aranıyor.

KPSS şartı; Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacak. Başvurularda KPSS puan barajı bulunmuyor, 2016 KPSS sınavlarına girmiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

Adaylar başvurularını Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi internet sitesinden ya da İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formu ile güvenlik soruşturması formunu doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapabilecekler. Posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Lisans Mezunu 24 Memur Alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!