Nerede Oy Kullanacağım Öğren 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sandık Numarası Öğren

T.C. Kimlik Numarası ile Cumhurbaşkanlığı Oyunu Nerede Kullanacaksın öğren. üksek Seçim Kurulu oy kullanılacak yerler, ysk oy pusulası, ysk seçmen kağıdı, cumhurbaşkanlığı seçimi oy pusulası, 2014 cumhurbaşkanlığı seçimi seçmen kağıdı, 2014 cumhurbaşkanlı

Nerede Oy Kullanacağım Öğren 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sandık Numarası Öğren
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine sadece günler kaldı. Türkiye Sandığa giderek Cumhurbaşkanını belirleyecek. 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçlarını sandıklar açılmaya başladığı an sitemizden an ve an il ve il takip edebileceksiniz.

Fakat Cumhurbaşkanlığı seçimine günler kala seçmenlerin merak ettiği ve internette dolaşan  bazı sorular var. Bu sorularından bazıları Seçmen kağıdı nasıl çıkarılacak, seçim kağıdı çıkarma, 2014 Cumhurbaşkanlığı oyumu nerede kullanacağım, T.C Kimlik numarası ile seçmen kağıdım çıkar mı gibi sorular oldu. Şimdi Bizde bunlara cevap veriyoruz. Seçmen Kağıdı dediğiniz evrakta Hanenizde kimlerin oy kullanacağı ve Hangi sandıkta oy kullanacağınız, hangi okulda oy kullanacağını gibi bilgiler mevcut. Bu bilgileri ise YSK yani Yüksek seçim Kurulu web sitesinden edinebilirsiniz.

Aşağıda verdiğimiz linkten Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl bilgisini, T.C. Kimlik Numarasını, Nüfusa Kayıtlı Olduğu Sıra Numarasını ve üst resimde yer alan Resim Doğrulama kodunu girerek sorgula butonu ile öğrenebilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Oyunu Nerede Kullanacaksın Öğrenmek için TIKLAYINIZ

2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Sandık Numarası öğrenme, Yüksek Seçim Kurulu oy kullanılacak yerler, ysk oy pusulası, ysk seçmen kağıdı, cumhurbaşkanlığı seçimi oy pusulası, 2014 cumhurbaşkanlığı seçimi seçmen kağıdı, 2014 cumhurbaşkanlığı seçmen bilgileri, oyumu nerde kullanacağım, oyu nerde kullanacağım.

SEÇİM SONUÇLARINI CANLI TAKİP için TIKLAYINIZ

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!