Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi 38 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Akademik personel alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

54291
Daha Fazla Göster

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Peki, Yayımlanan akademik personel alımına kimler başvurabilecek? Akademik personel alımında istenilen belgeler neler? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor..İşte o detaylar..

Akademik personelleri sevindirecek haber Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesinden geldi. Toplamda 38 akademik personel alınacağı ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Başvuru yapacak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıması gerekiyor. Profesör kadroları için adayların başvuracakları anabilim dalını belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretini ekleyerek 6 (Altı) adet CD veya USB ortamında Rektörlüğe başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları için adayların başvuracakları anabilim dalını belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserlerini ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet CD veya USB ekleyerek Rektörlüğe başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi ve araştırma görevlisi kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalı ve yabancı dillerini belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doktora belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet CD veya USB şeklinde ilgili birimlere başvurmaları gerekiyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Akademik personel alımı için adaylar 28 Mayıs -18 Haziran 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi 38 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!