Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 17 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32490

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nden geldi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 17 personel alımı yapılacaktır. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise öbaşvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, yayın listesi, başvurdukları anabilim dalında yapmış oldukları doktora belgesi ve yabancı dil başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Exit mobile version