1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Toplam 20 Akademik Personel Alıyor Mart 2019
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Toplam 20 Akademik Personel Alıyor Mart 2019

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Toplam 20 Akademik Personel Alıyor Mart 2019

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri dâhilinde öğretim üyesi alınacak.

Hangi Fakültelere akademik alım yapılacak?

Yapılacak olan akademik alımda Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hekimliği fakültesi gibi bölümlere akademik yerleştirmeler yapılacak.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ders verecek Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına ise Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı, Kozaklı Meslek Yüksekokulu Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü İş ve Uğraşı Terapisi Programı, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı gibi bölümlere olacak.

Başvurularda istenilen belgeler neler?

DOÇENT kadrosuna başvuracak adayların; Adaylar başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçeleri ile doçentlik sözlü sınavı başvuru dilekçesini (doçentlik sözlü sınavına girecek adaylar için) , özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora veya sanatta yeterlik belgesi ile başvuru yapacaklar. Adaylar aynı zamanda doçentlik belgesi ve yabancı dil sonuç belgesi ile yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı ekleyerek; Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.  Doçent kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacak.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış; lisans, yüksek lisans, doktora veya sanatta yeterlik belgesi, yabancı dil sonuç belgesi ile yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu/Enstitü Müdürlüklerine, şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.  

Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve ataması yapılmış olanlar ise iptal edilecektir. Başvuru süresi içerisinde yapılmayan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacak. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna; Profesör ve Doçentler, Doçent kadrosuna; Profesörler müracaat edemeyecekler.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler