1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Nevşehir KHB Genel Sekreteri İstifa Etti
Nevşehir KHB Genel Sekreteri İstifa Etti

Nevşehir KHB Genel Sekreteri İstifa Etti

Nevşehir kamu hastaneleri Birliği Genel Sekreteri İstifa Etti

A+A-

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetler Genel Müdürlüğü'nde Daire Başkanı olarak görev yaparken, 2 Kasım 2012 tarihinde Nevşehir Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreterliğine atanan Dr. Atilla Oğuz BOYALI istifa etti

İstifasını vererek izne ayrılan Nevşehir KHB Genel Sekreteri Dr. Atilla Oğuz BOYALI ‘nın yerine kimin atanacağı merakla bekleniyor.

 

Atilla Oğuz BOYALI kimdir?

02.03.1967 Ankara da doğdu.

İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara da tamamladıktan sonra 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

1993/1995 yılında Konya Cihanbeyli ilçesinde doktor olarak çalıştı.

1995/1996 yılında Tunceli de doktor olarak çalıştı.

1996/2000 yılında Ankara Ayaş da Sağlık Gruo Başkanı olarak çalıştı.

2000/2004 yılında Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünde çalıştı.

2004/2008 yılında Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesin de Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı.

2008/2012 yılında Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak çalıştı.

2012/2012 yılında Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum unda Mali Analiz Daire Başkanlığında Daire Başkanı olarak çalıştı.

Askerlik görevini Tunceli’de tamamladı.

En son Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda Mali Analiz Daire Başkanlığında Daire Başkanı olarak görev yaparken Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Genel Sekreterliğinin 663 sayılı Kamu Hastaneleri Kurumu kapsamında Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak 2 Kasım 2012 de göreve başladı

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.