1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Niğde Keçikalesi Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019
Niğde Keçikalesi Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019

Niğde Keçikalesi Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Niğde İline bağlı Keçikalesi İlçesi Belediyesi kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Tüm kamu personeli-kamu işçisi alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 25 Nisan 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Niğde iline bağlı Keçikalesi Belediyesi 3 (üç) kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Peki, yayımlanacak ilana göre yapılacak? kamu personeli alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Kamu Personeli alımında hangi kadrolara alım olacak?

Kamu personeli alımında 1 kişi şoför (yolcu taşıma) , 1 (bir) kişi beden işçisi (temizlik) ,  1 (bir) Çöp Kamyonu Sürücüsü pozisyonunda işe alınacak.

Kamu personeli alımında aranılan şartlar neler?

Kamu işçisi alımında adayların mezuniyet durumunun en az ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda adayların Altunhisar İlçesi ile Altunhisar İlçesine bağlı kasaba köylerinde ikamet etmiş olması şartı aranıyor. Şoför (yolcu taşıma) için adayların en az E sınıfı ehliyet sahibi olması Kamyonu Sürücüsü pozisyonu için ise adayların C sürücü ehliyet belgesine sahip olması gerekiyor.

Kamu Personeli alımında başvurular ne zaman ve nereye yapılacak?

Başvurmak isteyen adaylar 29 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler

Başvuruda bulunan aday sayısı talep edilen sayının 4 (dört) katı ve daha fazla olması durumunda 10 Mayıs 2019 Cuma günü saat 14.00 – 15.00 arasında noter çekilişi yapılacak. Başvuru sayısının talep edilen işçi sayısının 4 (dört) katından az olması durumunda belediye bünyesince oluşturulacak sınav komisyonu adaylar arasında mülakat yapıp alınacak adayları belirleyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler