1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 55 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Mayıs 2019
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 55 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Mayıs 2019

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 55 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Mayıs 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 55 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Personel alımının tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesine toplam 55 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 55 Akademik Personel alımı yapılacak.

Başvurularda istenilen belgeler neler?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi web adresinde yer alan “Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi” ile özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, güvenlik soruşturması formu, hizmet belgesi, yabancı dil belgesi ile başvuru yapacaklar. Ayrıca akademik adaylar lisans-yüksek lisans-doktora belgesi, profesör ve doçent kadroları için doçentlik başarı belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan Profesör kadrosu için 6 adet, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 adet, bilimsel yayınları ile başvurularını oluşturacaklar. Akademik adaylar başvurularını Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapacaklar. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Akademik personel alımına başvurular 10 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

Akademik personel alımında başvurular şahsen yapılacak. Akademik yerleştirme sonuçları Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecek. Adayların müracaat dilekçelerinde yazışma adresleri, telefon numaraları ile e-posta adreslerini bildirmesi gerekiyor. İlan şartlarına uygun olmadığı anlaşılan müracaatlar geçersiz sayılacak. Edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler