1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Nüfus Müdürlüğü NVİ Sözleşmeli 15 Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak 13 Eylül 2018
Nüfus Müdürlüğü NVİ Sözleşmeli 15 Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak 13 Eylül 2018

Nüfus Müdürlüğü NVİ Sözleşmeli 15 Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak 13 Eylül 2018

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli 15 bilişim personeli memur alımı yapılacak. Sözleşmeli personel alımı ilan metni ve şartları için tıklayınız.

A+A-

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü NVİ sözleşmeli bilişim personeli sınav duyurusu DPB'de yayımlandı. Buna göre İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 15 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Başvurular, 16-24 Ekim 2018 tarihleri arasında olacak.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü personel alımı genel şartları: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak gerekiyor.

NVİ Kamu personeli alımı mezuniyet bölümleri! Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor.

NVİ Memur alımı diğer mezuniyet branşları! dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir) gerekiyor.

NVİ Personel alımı deneyim!  Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az üç (3) yıllık, diğerleri için en az beş (5) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak gerekiyor.

Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacağı ilanda yer aldı.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek gerekmektedir.

NVİ Sözleşmeli bilişim personeli alımı askerlik şartı! Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler