1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. NVİ Personel Alımı Yazılı Sınav Duyurusu Kasım 2018
NVİ Personel Alımı Yazılı Sınav Duyurusu Kasım 2018

NVİ Personel Alımı Yazılı Sınav Duyurusu Kasım 2018

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri NVİ Genel Müdürlüğü sözleşmeli bilişim personeli alımı kapsamında yazılı sınav duyurusu yaptı. NVİ personel alımı yazılı sınava katılacak adaylar belli oldu.

A+A-

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazananlara Ait Listeler yayımdı. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri NVİ Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli yazılı sınavına girmeye hak kazananlara ait listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adayların sınav saatinden en geç yarım saat önce sınav salonunda olmaları gerekmektedir. Sınav yeri İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:4 Yenimahalle, Ankara olarak açıklandı.  Sınav 11 Kasım 2018 Pazar günü, saat 11.00’de yapılacak.

Yazılı sınav konuları: Sınav soruları başvurduğu pozisyonun teknik ve özel şartlarında belirtilen tüm konuları kapsayacaktır. Aşağıdaki bağlantıdan ilgili konulara dair habere ulaşabilirsiniz.

Sözlü sınav 26 - 30 Kasım 2018 tarihlerinde İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda (İnönü Bulvarı No: 4 A- Blok Kat: 2 Bakanlıklar/Ankara) adresinde yapılacaktır.

Değerlendirme nasıl olacak? Yazılı sınav sonucunda 100 tam puan üzerinden 70 ve daha fazla puan alan adaylar sözlü sınava çağrılacaktır. Yazılı sınava girmeye hak kazanamayanlar, yazılı sınava girmeye hak kazananların listesi yayınlandıktan sonra yayın tarihi dahil olmak üzere üç iş günü içerisinde itiraz edebilecektir.

Yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olmak için 100 tam puan üzerinden en az 70 tam puan alınması zorunludur. Yazılı ve sözlü sınav sonucunda alınan notların aritmetik ortalaması alınmak suretiyle, adayların Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı nihai başarı dereceleri tespit edilecektir. Adaylar nihai başarı derecelerine göre asil ve yedek olarak sıralamaya tabi tutulacak ve kontenjan sayısı kadar adayla sözleşme yapılacaktır. Yazılı sınava hak kazananlara ait liste için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler