1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. OGM 2018 Yılı Orman Muhafaza Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı! KPSS-Mülakat Sonucu Başarı Listeleri
OGM 2018 Yılı Orman Muhafaza Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı! KPSS-Mülakat Sonucu Başarı Listeleri

OGM 2018 Yılı Orman Muhafaza Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı! KPSS-Mülakat Sonucu Başarı Listeleri

Orman Genel Müdürlüğü OGM 2018 yılı 20 orman muhafaza memuru alımı kapsamında KPSS, mülakat ve tüm başarı sonucu listeler yayımlandı. OGM orman muhafaza memuru alımı sonucu asil ve yedek listeler belli oldu.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü “OGM” 2018 yılı 20 orman muhafaza memuru alımı kapsamında tüm KPSS puanları, mülakat veya uygulama puanları ile başarı sonucu asil ve yedek listeler ile başarısız olan adaylar açıklandı.

My Memur olarak KPSS puanları ile mülakat puanlarına dair detaylı incelememizi ve MÜLAKAT’ın LİKAYAT’ten uzak bir uygulama olduğunu ve 2019 yılı OGM personel alımlarında tekrarlanmaması gerekliliğine dair haberimizi yayımlayacağız. Bizi takip ediniz…

OGM 2019 yılı 20 adet orman muhafaza memuru kadrosu için yapılan sözlü ve uygulamalı sınav sonucu başarı listelerine ve duyuru metnine aşağıdaki bağlantılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi açıktan atama yoluyla 20 kadroya Orman Muhafaza Memuru alımına ilişkin Antalya sınav merkezinde 4-8 Mart 2019 tarihleri arasında yapılan sözlü ve uygulamalı sınav sonuçları ekte yayınlanmıştır. Sınav sonuçlarına dair, ilgililere ayrıca yazılı bildirimde bulunulmayacağı belirtildi.

OGM 2018 YILI ATAMA SONUCU BAŞVURU TARİHLERİ

Asil listede yer alan adaylar 24 Nisan 2019 ile 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında başvuruda bulunacaklardır. Başvuru esnasında teslim edecekleri evrakları Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560 Yenimahalle / ANKARA adresinde bulunan Orman Genel Müdürlüğü Personel Dairesi.

OGM MEMUR ALIMI SONUCU ATAMA EVRAKLARI

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Vesikalık resim,

Diploma aslı veya noter tasdikli sureti ve bir adet fotokopisi,

Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınacak olan;  (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu ve iki adet fotokopisi,

Cumhuriyet Savcılığı iyi hal belgesi ve iki adet fotokopisi,

Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi,

İstifa Kabul Dilekçesi,

Harcırah Beyannamesi,

Gizli Ölüm Beyannamesi,

5 Yıl çalışma şartı dilekçesi,

Mal bildirim beyannamesi,

Evli olanlar için eşinin nüfus cüzdanı fotokopisi,

Eşi çalışanların eş durumu belgesi ve iki adet fotokopisi,

Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuç belgesi ve iki adet fotokopisi isteniyor. Tüm belgelere ve detaylarına aşağıdaki duyurudan ulaşabilirsiniz.

 İstifa Kabul Dilekçesi, Harcırah Beyannamesi, Gizli Ölüm Beyannamesi, 5 Yıl çalışma şartı dilekçesi, Mal bildirim beyannamesi evrakları OGM internet adresinden temin edilerek bilgisayar ortamında doldurulacak,  evrak tesliminden sonra kontrol aşamasında düzeltme yapılması gereken hallerde kullanılmak üzere taşınabilir belleklere yüklenmiş olarak getirilmesi gerekmektedir.

OGM personel alımı sonucu listeleri için tıklayınız:

pdf.jpg

OGM personel alımı sonuç duyurusu için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler