1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. OGM 2018 Yılı Orman Mühendisi Alımı Sözlü Sonucu Atama Duyurusu! KPSS ve Başarı Puanları Açıklandı
OGM 2018 Yılı Orman Mühendisi Alımı Sözlü Sonucu Atama Duyurusu! KPSS ve Başarı Puanları Açıklandı

OGM 2018 Yılı Orman Mühendisi Alımı Sözlü Sonucu Atama Duyurusu! KPSS ve Başarı Puanları Açıklandı

Orman Genel Müdürlüğü OGM 2018 yılı 46 orman mühendisi alımı kapsamında mülakat veya uygulama sonucu başarı listelerini yayımladı. OGM personel alımı sonucu oluşan asil ve yedek listeler ile tüm KPSS ve mülakat puanları belli oldu!

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü OGM 2018 yılı 46 orman mühendisi alımı için atama sonuçlarını açıkladı. My Memur olarak KPSS ve mülakat puanlarına dair başarı listeleri ile tüm asil ve yedek adaylar belirlendi. 46 adet mühendis kadrosu için yapılan sözlü ve uygulamalı sınav sonucu başarı listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

My Memur olarak KPSS puanları ile mülakat puanlarına dair detaylı incelememizi ve MÜLAKAT’ın LİKAYAT’ten uzak bir uygulama olduğunu ve 2019 yılı OGM personel alımlarında tekrarlanmaması gerekliliğine dair haberimizi yayımlayacağız. Bizi takip ediniz…

Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi açıktan atama yoluyla 46 kadroya Mühendis (Orman Mühendisi) alımına ilişkin Antalya sınav merkezinde 18-22 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılan sözlü ve uygulamalı sınav sonuçları My Memur olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilmeniz için yayımladık.

Sınav sonuçlarına dair,  ilgililere ayrıca yazılı bildirimde bulunulmayacağı da OGM tarafından adaylara özellikle internet sitesinde duyuruldu.

OGM ORMAN MÜHENDİSİ ALIMI SONUCU ATAMA TARİHLERİ

Asil listede yer alan adaylar 24 Nisan 2019 ile 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında başvuruda bulunacaklardır. Başvuru esnasında teslim edecekleri evrakları Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560 Yenimahalle / ANKARA adresinde bulunan Orman Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Personel Şube Müdürlüğüne bizzat müracaat ederek teslim etmeleri gerekmektedir.

OGM MÜHENDİS ALIMI SONUCU ATAMA İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Vesikalık resim,

Diploma aslı veya noter tasdikli sureti ve bir adet fotokopisi,

Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınacak olan;  (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu ve iki adet fotokopisi,

Cumhuriyet Savcılığı iyi hal belgesi ve iki adet fotokopisi,

Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi,

İstifa Kabul Dilekçesi,

Harcırah Beyannamesi,

Gizli Ölüm Beyannamesi,

5 Yıl çalışma şartı dilekçesi,

Mal bildirim beyannamesi,

Evli olanlar için eşinin nüfus cüzdanı fotokopisi,

Eşi çalışanların eş durumu belgesi ve iki adet fotokopisi,

Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuç belgesi ve iki adet fotokopisi istenmektedir. Tüm belge detaylarına aşağıdaki DUYURU PDF dosyasından ulaşabilirsiniz.

İstifa Kabul Dilekçesi, Harcırah Beyannamesi, Gizli Ölüm Beyannamesi, 5 Yıl çalışma şartı dilekçesi, Mal bildirim beyannamesi evrakları OGM igternet adresinden temin edilerek bilgisayar ortamında doldurulacak,  evrak tesliminden sonra kontrol aşamasında düzeltme yapılması gereken hallerde kullanılmak üzere taşınabilir belleklere yüklenmiş olarak getirilmesi gerekmektedir.

OGM Personel Alımı Sonucu Oluşan Tüm KPSS Puanları ve Başarı Puanları için Tıklayınız:

pdf.jpg

OGM Duyuru Metni İçin Tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler