1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. OGM 300 Şoför Alımı Yapacak! Lise-Önlisans Mezunu
OGM 300 Şoför Alımı Yapacak! Lise-Önlisans Mezunu

OGM 300 Şoför Alımı Yapacak! Lise-Önlisans Mezunu

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü OGM 2019 yılı memur personel alımları kapsamında 300 şoför alımı yapılacak. Lise mezunu 100, önlisans mezunu 200 şöför alımı başvuru genel ve özel şartları My Memur haberde.

A+A-

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü “OGM” 2019 yılı 5000 memur personel alımları kapsamında 300 kadroya da mülakatsız şoför alımı yapacak. KPSS 60 puan üstünlüğüne göre 300 Şoför alımında adaylardan istenen şartları taşımaları halinde mülakat olmadan direkt alımlar gerçekleştirilecek.

OGM 300 şoför personel alımı için başvurular 23 Eylül 2019 tarihi itibarıyla 23.59’da sona erecek. My Memur olarak OGM şoför alımı başvuru genel ve özel şartlarını sizler için hazırladık. Ayrıca Orman Genel Müdürlüğü OGÖ” sözleşmeli 300 şoför personel alımı için mezuniyet durumlarına göre tercih yapılacak illeri ve sayıları gösterir listeye de aşağıdaki bağlantılardan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI POZİSYON VE PROGRAM ADLARI kapsamında 300 destek personeli (şoför alımı) alımı için 200 önlisans, 100 ortaöğretim kontenjanı ayrıldı.

Önlisans mezunu 200 şoför alımı için otobüs şoförlüğü (kaptanlık) otobüs şoförlüğü,

Ortaöğretim (lise) mezunu 100 şoför alımı için otobüs kaptanlığı şartı aranıyor.

OGM SÖZLEŞMELİ 300 ŞOFÖR PERSONEL ALIMI ÖZEL ŞARTLARI

2018 yılı KPSS (B) grubu olmak üzere KPSSP93, KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Son müracaat tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olanlardan Destek Personeli (Şoför) alımı için; En az C sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor.

OGM SÖZLEŞMELİ 300 ŞOFÖR PERSONEL ALIMI GENEL ŞARTLARI

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gerekiyor.

Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte/geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların “Sözleşme imzalanarak göreve başlatılmış olsalar bile” sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

EK-1 Sözleşmeli personel alımı pozisyon ve program adları için TIKLAYINIZ.

Ek-2 Mezuniyet durumlarına göre tercih yapılacak illeri ve sayıları gösterir liste için TIKLAYINIZ.

56274.jpg

56384.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler