1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. OGM Personel Alımı Sonucu Nihai Listeler Açıklandı!
OGM Personel Alımı Sonucu Nihai Listeler Açıklandı!

OGM Personel Alımı Sonucu Nihai Listeler Açıklandı!

Orman Genel Müdürlüğü OGM 5000 personel alımları kapsamında orman muhafaza memuru alımı ile orman mühendisi alımı sonucu nihai listeler belli oldu. OGM personel alımı sonucu nihai listeler My Memur haberde.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü OGM tarafından 2019 yılı 5000 personel alımı sonuçlarından OGM 1150 orman mühendisi alımı ile 2 bin 700 orman muhafaza memuru alımı sonuçları 7 Şubat 2020 tarihinde gece geç saatlerde açıklanmıştı. My Memur olarak sonuçları anında sizlere duyurmuştuk. Aynı şekilde sıra 2700 orman muhafaza memuru alımı ile 1150 orman mühendisi alımı için nihai listeler de belli oldu.

2019 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL (ORMAN MÜHENDİSİ) ALIMI SONUCU NİHAİ LİSTELER

OGM 1150 Orman Mühendisi alımı sonuçları 7 Şubat 2020’de geç saatlerde açıklanmıştı. Adaylar sınav sonuçlarını OGM İşe alım internet adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile öğrenmelerinin ardından nihai listeler açıklandı.

Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarına 10-14.02.2020 tarihleri arasında 5 (Beş) iş günü içerisinde ve 17.02.2020 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlük Personel Dairesi Başkanlığında olacak şekilde yazılı olarak yaptılar. Sınav sonuçlarına yapılan itirazlar Sınav Kurulunca 17-21.02.2020 tarihleri arasında 5 (beş) iş günü içinde değerlendirilerek sonuçlandırılacak olup ilgililere yazılı olarak bildirilecektir denildi. Mesai saati itibarıyla NİHAİ listeler açıklandı.

Adaylar nihai başarı sonuçlarını 21 Şubat 2020 tarihinde OGM İşe Alım internet adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile öğrenebilecektir. Nihai başarı listesinin belirlenmesi sonucu tercih yapmaya hak kazanan asil adayların tercih işlemleri 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak olup tercih işlemlerine ilişkin ilan Orman Genel Müdürlüğü internet adresinde ayrıca ilan edilecektir.

2019 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL (ORMAN MUHAFAZA MEMURU) ALIMI SONUCU NİHAİ LİSTELER

Aynı şekilde Orman Genel Müdürlüğü “OGM” 2 bin 700 Orman Muhafaza Memuru alımı sonuçları 7 Şubat 2020’de geç saatlerde açıklanmıştı. Adaylar sınav sonuçlarını OGM İşe alım internet adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile öğrenmelerinin ardından nihai listeler açıklandı.

Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarına 10-14 Şubat 2020 tarihleri arasında 5 (Beş) iş günü içerisinde ve 17.02.2020 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlük Personel Dairesi Başkanlığında olacak şekilde yazılı olarak yaptılar. Sınav sonuçlarına yapılan itirazlar Sınav Kurulunca 17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında beş iş günü içinde değerlendirilerek sonuçlandırılacak olup ilgililere yazılı olarak bildirilecektir denildi. Mesai saati itibarıyla itiraz sonuçları da  açıklandı.

Adaylar nihai başarı sonuçlarını 21 Şubat 2020 tarihinde OGM İşe Alım internet adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile öğrenebilecektir. Nihai başarı listesinin belirlenmesi sonucu tercih yapmaya hak kazanan asil adayların tercih işlemleri 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak olup tercih işlemlerine ilişkin ilan Orman Genel Müdürlüğü internet adresinde ayrıca ilan edildi.

My Memur olarak OGM 1150 orman mühendisi alımı ile OGM 2700 orman muhafaza memuru alımı kapsamında nihai listeler açıklandı. Tercihler sonrası detayları da sizlere ileteceğiz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler