Öğrencilerden Mehmetçiğe Destek Kampanyası

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde TOKİ Şehit Abdulkadir Erkal İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri Afrin operasyonunda görev alan Mehmetçiğe maddi...

Öğrencilerden Mehmetçiğe Destek Kampanyası
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde TOKİ Şehit Abdulkadir Erkal İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri Afrin operasyonunda görev alan Mehmetçiğe maddi ve manevi destek kampanyası başlattı.

Okul salonunda etrafında zeytin dalı bulunan kartondan yapılı bir tankın içerisine gönüllerinden kopan parayı Mehmetçiğe destek için atan öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı’na destek oldu.

Okul müdürü Ahmet Bezgin, okul aile birliği ve okul müdürlüğü olarak kahraman Mehmetçiğin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı kapsamında maddi ve manevi yardımda bulunduklarını belirterek, “Mehmetçiğimizin her zaman için yanındayız. Destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Okulda eğitim öğretim gören ve polis kızı olduğunu söyleyen Eda Nur Köse ise duygu dolu sözlerle Mehmetçiğin her zaman yanında olduğunu belirtti. Köse, “Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Onların her zaman arkasındayız. Ben bir polis çocuğuyum, bu uğurda şehit olmayı şeref sayarım, şehit olursam ne mutlu bana” diye konuştu.

Öğrencilerden İklimya Kazıklı da Mehmetçiğe destek olmak amacıyla başlatılan kampanyaya destek olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Enes Porsnak ise, “Biz onların yanındayız. Mehmetçiğimiz orada teröristlerle soğuk havada çatışırken, biz de sıcak evimizdeyiz. Onlar bizim için savaşıyor. Bu vatan bölünmez biz bu vatanın geleceği için çalışıyoruz. Allah onların ailelerine sabır versin” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!