OHAL vatandaşı etkiler mi

OHAL durumunun ilan edilmesi ile birlikte vatandaşın bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği sorusuna yanıt İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından verildi.

23230
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OHAL durumunun ilan edilmesi ile birlikte vatandaşın bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği akıllarda dolaşmaya ve soru işareti olmaya başladı. Bu durum Olağanüstü Hal ilan edilmesinin vatandaşı etkileyip etkilemeyeceği sorusuna İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından dün itibariyle yanıt verildi.

Bakanlar Kurulu toplantısının ardından OHAL ilan edildi. OHAL ilanının Resmi gazete ’de yayımlanmasının ardında bugün gece 01.00 itibariyle OHAL durumu başladı. Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan ve Anadolu Ajansı muhabirinin sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Efkan Ala; OHAL kararının vatandaşı etkilemeyeceğini konu ile alakalı olarak endişeye gerek olmadığını, yaşamın bu durumdan etkilenmeyeceğini dile getirdi.

İçişleri Bakanı Efkan Ala OHAL kararının devletin işleyişini hızlandıracağını vatandaşın OHAL kararından etkilenmeyeceğini ve konu ile alakalı vatandaşların endişe etmemesi gerektiğinin altını çizdi. OHAL Memuru etkiler mi? OHAL ve kamu personeli ile alakalı soruların cevabını aşağıda bulunan benzer haberler linklerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!