Okt Trailer Mesleki Eğitime Desteğini Sürdürüyor

Mesleki eğitime verdiği destekle de Aydın'da sürekli gündeme gelen OKT Trailer Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından...

42634
Daha Fazla Göster

Mesleki eğitime verdiği destekle de Aydın’da sürekli gündeme gelen OKT Trailer Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Aydın’da açılışı gerçekleştirilen Öğrenme Şenliği’ne stant açtı.

Öğrencilerin mesleki eğitime ilgilerini arttırmak için şenliğe katıldıklarını ifade eden OKT Trailer İnsan Kaynakları Müdürü Kazım Önder, “Bugün eğitim şenliğinde standımızı açtık. Bugün burada bulunmamızın amacı eğitim gören arkadaşlarımızın mesleki eğitime olan ilgilerini arttırarak ülkemizde problem olarak görülen ve gerçekten sanayinin ihtiyacı olan mesleki eğitim noktasında tercihin daha fazla arttırılarak arkadaşların mesleki eğitime yönelmelerini sağlamaktır. OKT Trailer olarak biz sadece bu anlamda değil kadın istihdamı olsun, mesleki eğitim noktasında nitelikli eleman yetiştirme olsun, kendi OKT Akademimizde bu çalışmalara hız verip yetiştiren bir firmayız. Bu tecrübelerimizi bir nebze olsun arttırıp geri dönüş noktasında hem Aydın sanayisine hem de ülkemize faydalı olarak çalışmalar içerisinde olmak istiyoruz. Temel amacımız temel gayemiz bu. Bu bağlamda Mimar Sinan endüstri Meslek Lisesi’ne Ar-Ge projelerinde yapmış olduğumuz Otonom Robot teknolojisine verdiğimiz destek ve bunun ilerlemesi adına sergilediğimiz özveri ile her zaman eğitimin yanında insanların gelişimi yönünde değer katma yönünde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Okt Trailer Mesleki Eğitime Desteğini Sürdürüyor

İhlas Haber Ajansı İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Okt Trailer Mesleki Eğitime Desteğini Sürdürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!