Ömer Halisdemir Üniversitesi 35 Akademik Personel Alacak

Ömer Halisdemir Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 35 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Ömer Halisdemir Üniversitesi’nden geldi. Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Ömer Halisdemir Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 35 personel alımı yapılacaktır. Ömer Halisdemir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Ömer Halisdemir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ömer Halisdemir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ömer Halisdemir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora/tıpta uzmanlık belgesi, Yabancı Dil Belgesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Ömer Halisdemir Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ömer Halisdemir Üniversitesi 35 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!