Ondokuz Mayıs Üniversitesi 224 Memur Alımı Yapacak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından önlisans ve lisans mezunu 224 memur alımı yapılacak. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesine alınacak 224 sağlık personeli alımı başvuru şartları ve detaylı bilgi için tıklayınız.

42374
Daha Fazla Göster

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından önlisans ve lisans mezunu 224 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Samsun il ve ilçelerindeki Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 224 sözleşmeli sağlık personeli memur alımı gerçekleştirilecek.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesine alınacak 224 sağlık personeli 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre sözleşmeli memur statüsünde görev yapacak. 224 memur alımı KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup, sözlü ya da mülakat sınavı yapılmayacak.

Ondokuz Mayıs Üniversitesine alınacak 224 sağlık personelinin kadro dağılımı lisans mezunu 175 hemşire, 4 eczacı, 5 fizyoterapist, 3 diyetisyen, 3 psikolog ile önlisans mezunu 34 sağlık teknikeri olarak açıklandı. Pozisyonlara göre ilanda belirtilen lisans ve önlisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvurabilecekler.

Genel başvuru şartları; 657 sayılı DMK’nın 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engelli bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Memur adayları başvurularını istene belgelerle birlikte 16 Mayıs 2017 tarihine kadar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecekler. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Ondokuz Mayıs Üniversitesi 224 memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.
 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 224 Memur Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!