1. HABERLER

  2. SORU VE CEVAP

  3. Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerinin Önü Açılsın
Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerinin Önü Açılsın

Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerinin Önü Açılsın

Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri kamuda kendilerine yeteri sayıda kadro açılmamasından dolayı şikayette bulunarak atama istiyorlar.

A+A-

Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri kamuda kendilerine yeteri sayıda kadro açılmamasından dolayı şikayette bulunarak atama istiyorlar. ‘’Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri Mezunlarının Önü Açılsın’’ sloganıyla sosyal medyada (3233 Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat Platformu) platform oluşturan Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri, merkezi alımlarda kendilerine daha fazla kadro ve atama sayısı verilmesini istiyor.

Mağdur olduklarını bir dilekçe ile dile getiren Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri devlet kurumlarından atama talep ediyor. İşte o dilekçelerden birisi;

Günümüzün olmazsa olmazı enerji kaynaklarının vazgeçilmezi olan doğalgaz enerji sektöründe işsizliğe rağmen meslek yüksek okulları mezun vermeye devam ediyor. Devletimizin hemen hemen tüm kurumlarında tekniker pozisyonundaki Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerine ihtiyaç olmasına rağmen özel şirketlere ihale ile verilip ihtiyacın bu şekilde giderilmesinden son derece rahatsızız. Yaklaşık 15 yıldır bu bölüm ve bu bölümün branşlarından mezun olanlar olarak devletimiz bize her atama döneminde yok denecek kadar çok az bir kadro sayısı veriyor.

Doğalgaz, Isıtma Ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat Ve Doğalgaz, Doğalgaz Ve Isıtma, Doğalgaz Ve Boru Hatları Teknolojisi, Gaz Ve Tesisatı Teknolojisi mezunu memur adayları gereğinin yapılmasını ve kendilerine daha fazla kadro verilmesini talep ediyorlar.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
5 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler