Oppo Kullanıcılarına Güncelleme Müjdesi!

Oppo marka cihazların kendine has teması olan ColorOS 7.2, yakın bir zamanda güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

62555
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Etiket Fiyatı Dikkat Çekiyor

Oppo marka telefonlar Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Çin menşeili bir teknoloji üreticisi olan Oppo, Reno 3 ile Reno 3 Pro modellerini Türkiye pazarında müşterilerin karşısına çıkarmıştı. Türkiye pazarına ilk defa Find X serisi ile gelen marka, ardından Find X2’yi de satışa sunmuştu.

Find X’in ardından gelen Find X2, alıcıların karşısına 10 bin liralık bir etiket fiyatı ile çıkmıştı. Markanın kendi modellerine getireceği güncellemeler ile beraber, ColorOS 7.2 sürümü üzerinde çalışılıyor. Telefonların ara yüzüne gelecek olan düzenlemeler ile beraber, önemli özellikler telefon kullanıcıları tarafından değerlendirilebilecek.

Kaliteli Videolar Mümkün Oluyor

ColorOS 7.2 ile beraber, gece karanlığında çekilmiş olan bir video, yüzde 74 oranında aydınlatılabilecek. Bunun yanı sıra gündüz çekilen videoya göre kalitesi daha düşük olan gece çekimleri, yüzde 34 oranında da netlik kazanacak. Güncellemede bir diğer önemli nokta da Soloop Video Editor olarak gözüküyor. Videoların sinematik hali ile beraber yepyeni filtrelerin ve müzik önerilerinin gelmesi de, videoları daha keyifli bir hale getirecek.

Güncelleme ile beraber gelecek olan bir diğer önemli özellik ise, Süper Güç Tasarrufu Modu olacak. Bu özellik sayesinde telefon bataryaları daha uzun süreli kullanım için uygun hale gelecek. İlk denemeleri yapan Oppo, yüzde 5’lik şarj ile Süper Güç Tasarrufu Modu açık bir şekilde WeChat uygulamasını 90 dakika boyunca sorunsuzca kullandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!