1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Ordu Çamaş SYDV Büro Görevlisi Memur Alıyor-Haziran 2019
Ordu Çamaş SYDV Büro Görevlisi Memur Alıyor-Haziran 2019

Ordu Çamaş SYDV Büro Görevlisi Memur Alıyor-Haziran 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Ordu Çamaş - SYDV için kamu personeli-Memur alımı yapılacağı açıklandı.İşte memur alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Ordu Çamaş SYDV Memur alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan memur alımında kadro ise büro görevlisi olarak nitelendiriliyor.

Ordu Çamaş SYDV-1 Kişi- Büro Görevlisi Memuru Alımı

Ordu Çamaş SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin sosyoloji, psikoloji, psikolojik Danışmanlık ve rehberlik ile sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek. Aynı zamanda adayların Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak, adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması gerekiyor.

Son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Ordu Ünye SYDV -1 Kişi-Büro görevlisi

Müracaat edecek adaylarda aynı zamanda ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, İyi derecede bilgisayar olması gerekiyor.

Memur alımına başvurmak isteyen adayların ayrıca aday vakfın bulunduğu İlan tarihinden en az 6 ay öncesi Çamaş İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Aynı zamanda lisans mezunu adayların Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puana sahip olması şartı yer alıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 3 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Ayrıca İş Talep /İşe giriş formu (Mülakata girecek adaylar Çamaş S.Y.D. Vakfı Bürosundan temin edebilecek.

Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler