Ordu SYDV Lisans Mezunu 2 Memur Alıyor-Büro Görevlisi-Sosyal İnceleme Görevlisi

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Ordu Çatalpınar- Ordu Ünye SYDV için kamu personeli-Memur alımı yapılacağı açıklandı.

54019
Daha Fazla Göster

Ordu Çatalpınar- Ordu Ünye SYDV Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 21 Mayıs 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Ordu Çatalpınar SYDV-1 Kişi- sosyal inceleme görevlisi

Ordu Çatalpınar SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin sosyoloji, psikoloji, psikolojik Danışmanlık ve rehberlik ile sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek. Aynı zamanda adayların Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak, adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması gerekiyor.

Son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Ordu Ünye SYDV -1 Kişi-Büro görevlisi

Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler ve İstatistik bölümlerinin birinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Müracaat edecek adaylarda aynı zamanda B sınıfı ehliyeti olması, ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, İyi derecede bilgisayar olması gerekiyor.

Aynı zamanda lisans mezunu adayların Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puana sahip olması şartı yer alıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 28 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ordu SYDV Lisans Mezunu 2 Memur Alıyor-Büro Görevlisi-Sosyal İnceleme Görevlisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!