Ordu Üniversitesi 12 Akademik Personel Alımı Yapacak

Ordu Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Ordu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 12 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar..

32267
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Ordu Üniversitesi’nden geldi. Ordu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Ordu Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? Ordu Üniversitesi akademik personel alımına başvurular ne zaman sona eriyor?

Ordu Üniversites Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 12 personel alımı yapılacaktır. Ordu Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde  Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına sahşen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Ordu Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin onaylı suretleri, başlıca araştırma eserini belirttiği yayın listesini, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmaları ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ordu Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin onaylı suretleri, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ordu Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin (1 takım noter onaylı) suretleri, askerlik durum belgesi ve yabancı dil belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile birlikte şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Ordu Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ordu Üniversitesi 12 Akademik Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!