Ordu Ünye SYDV Memur Büro Görevlisi alacak! KPSS 60 Puan Lisans Mezunu

Ordu Ünye SYDV yayınladığı memur alımı ilanı ile büro görevlisi alımı yapacağını duyurdu. SYDV kamu personeli alım ilanına başvuru şartları arasında KPSS'den az 60 puan almış olmak ve lisans mezunu olmak gerekiyor. Ordu Ünye SYDV memur alımı haberimizde.

56631
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Ünye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Ordu Ünye SYDV memur alım ilanına başvurular başladı. Peki SYDV memur alım ilanına kimler başvuru yapabilir? SYDV memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Ordu Ünye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV memur alım ilanına son başvuru tarihi ne zaman?

Ünye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV bünyesinde istihdam edilmek üzere bir lisans mezunu memur alımı yapılacak. SYDV kamu personeli alım ilanında yer alan bilgiye göre işe alınan memur büro görevlisi olarak görev yapacak.

Ordu Ünye SYDV memur alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların, Üniversitelerin, en az 4 yıllık Fakültelerinin; Basın ve Yayın, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Bilimleri, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik, İktisat, İşletme ve Maliye bölümlerinin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmaları gerekiyor.

Başvurmak isteyen memur adaylarının 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olması, 2018-2019 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olması ve iyi derecede Windows, MS Office, İnternet Programları v.b. kullanabiliyor olması gerekiyor. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunması gerektiği ilanda belirtiliyor.

Ordu Ünye SYDV memur alımında ilan tarihi başlangıcı itibariyle son 6(altı) aydır, Ünye İlçesi sınırları içinde ikamet eden memur adayları başvuru yapabilecek. Beden ve ruh sağlığı bakımından görevin yapılmasına engel olabilecek bir durumu olmaması ve adli sicil kaydı bulunmaması gerektiği ilan metninde belirtiliyor.

SYDV BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesine tc kimlik numaraları ile bir üyelik oluşturduktan sonra online başvuru yapabilecek. Ordu Ünye SYDV memur alımına son başvuru tarihi 9 Ekim 2019 olarak ilan edildi.

SYDV BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!