Organ Bağışı Haftası

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında, "3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası" etkinlikleri kapsamında SANKO Park'ta stant açtı.

35591
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında, “3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası” etkinlikleri kapsamında SANKO Park’ta stant açtı.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Organ Nakli Merkezi tarafından açılan stantta, Organ Nakli Merkezi Sorumlusu ve Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ahmet Orhan Gürer ve ekibi tarafından ziyaretçilere organ bağışına yönelik bilgilendirmeler yapılıyor. Organ bağışında bulunmak isteyenler, 9 Kasım’a kadar açık kalacak stanttaki görevlilere başvurarak, formları doldurabilecek. Organ Bağış Haftası nedeniyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde 11 Kasım 2017 tarihinde Organ Nakli Merkezi Sorumlusu ve Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ahmet Orhan Gürer tarafından “Organ Nakli” konulu halka açık konferans verilecek.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi

Çağdaş bir anlayışıyla yönetilen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi bulunuyor. bu bölüm ve merkezlerde görev yapan uzmanları ile gerekli tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Organ Bağışı Haftası

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!