1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Orman Genel Müdürlüğü 2019 Yılı 747 Kadro İçin Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu Yayımlandı
Orman Genel Müdürlüğü 2019 Yılı 747 Kadro İçin Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu Yayımlandı

Orman Genel Müdürlüğü 2019 Yılı 747 Kadro İçin Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu Yayımlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü OGM tarafından 2019 yılı unvan değişikliği sınav duyurusu yayımlandı. OGM personeli sınav duyurusu ve detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Orman Genel Müdürlüğü OGM tarafından 2019 Yılı Unvan Değişikliği Sınav İlanı yayımlandı. OGM’den yapılan açıklamada 18 Nisan 1999 tarih ve 23670 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Genel Yönetmelik ile Orman Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği çerçevesinde   

1 ila 8 derece arası 380 Adet Mühendis,

1 ila 8 derece arası 5 Adet Mimar,

1 ila 7 derece arası 4 Adet Mütercim,

1 ila 9 derece arası 358 Adet Tekniker olmak üzere Toplam 747 kadro için Unvan Değişikliği Sınavı yapılacak.

Sınavda açılan kadro unvanları ve sayıları (Ek-1), kadro unvan ve bölümleri (Ek-2)'deki listede belirtilmiştir. My Memur olarak aşağıdaki “PDF” dosyasında hazırladığımız dosyadan tüm eklere ulaşabilirsiniz.

Aday memur statüsünde bulunanların, son başvuru tarihi itibariyle mezun durumunda olmayanların ve aranan diğer nitelikleri taşımayanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

OGM UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV TAKVİMİ

Başvuru Tarihi: 08 Temmuz 2019 – 22 Temmuz 2019’ta yapılabilecek.

Başvurusu Kabul Edilenlerin Listesinin İlanı: 29 Temmuz 2019’da açıklanacak.

İtiraz Süresi: 30 Temmuz 2019 – 05 Ağustos 2019 tarihleri arasında olacak.

Kesin Liste İlanı: 12 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak.

BAŞVURU, UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA GİREBİLECEKLER VE İLANI

Başvurulan unvan için belirtilen bölümden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmuş olmak gerekmektedir. Başvurular 08 Temmuz 2019 Pazartesi günü başlayıp 22 Temmuz 2019 Pazartesi günü gece saat 00:00’da sona erecektir. Adaylar https://orbis.ogm.gov.tr adresinden kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak ilan edilen unvanlardan yalnız birini tercih etmek suretiyle Unvan Değişikliği Talep Formunu dolduracaklardır.

OGM unvan değişikliği sınavına katılacak adaylar, başvuru esnasında ORBİS bilgileri ile ilgili olarak bir hata ve sorun ile karşılaşmaları durumunda özlük dosyasının bulunduğu personel birimleri vasıtasıyla düzeltme talebinde bulunabileceklerdir.

Ücretsiz izinde bulunanlar dâhil olmak üzere ilgili mevzuat uyarınca verilen izinleri kullanmakta olanlar da Unvan Değişikliği Sınavına başvuruda bulunabileceklerdir.

Adaylar tarafından Unvan Değişikliği Talep Formunun çıktısı alınarak, ıslak imzalı olarak en geç 24 Temmuz2019 tarihinde Personel Dairesi Başkanlığında olacak şekilde bağlı oldukları birimler aracılığıyla OGM’ye gönderilecektir.

Duyuru tam metni ve Ek’ler için tıklayınız:

pdf.jpg

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler