1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Orman Genel Müdürlüğü Bin 146 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! (OGM 1146 Personel Alımı)
Orman Genel Müdürlüğü Bin 146 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! (OGM 1146 Personel Alımı)

Orman Genel Müdürlüğü Bin 146 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! (OGM 1146 Personel Alımı)

Orman Genel Müdürlüğü yayınladığı kamu personeli alımı ilanına göre sözleşmeli olarak KPSS en az 60 puan ile sözleşmeli 1146 Personel Alacak.

A+A-

Orman Genel Müdürlüğü Bin 146 sözleşmeli personel alımı ilanı bugün yayınlandı. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından bugün yayınlanan ilan ile 1146 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyurulurken başvurusu da 12 Eylül itibarıyla başlayacak.

OGM Personel alımı ( 1146 sözleşmeli personel )yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B)grubu puan sıralaması esas alınarak gerçekleştirilecek. Tarım Ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanına göre başvuruda bulunacak adaylarda aranacak özel aşağıdaki gibidir.

ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR

1 -2018 yılı KPSS (B) grubu olmak üzere KPSSP3. KPSSP93, KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

2-    Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olanlardan Destek Personeli (Şoför) pozisyonuna başvuranlar için;

 -En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

 -Cinsiyeti erkek olmak,

3-Otobüs Şoförlüğü (Kaptanlık)/Otobüs Şoförlüğü. Otobüs Kaptanlığı ön lisans                programlarından mezun olanlardan Destek Personeli (Şoför) pozisyonuna başvuranlar için;

-En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

4-Avukat pozisyonuna başvuranlar için;

-Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak,

 OGM BİN 146 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adaylar başvurularını 12 Eylül 2019 tarihinde yapmaya başlayabilirler. Başvurular 23 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını OGM işe alım internet sayfası üzerinden e-devlet şifreleri ile gerçekleştirebilecekler. OGM Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceğini açıkladı.

Her aday ilanda yer alan EK-2'de belirtilen pozisyonlar için sadece bir öğrenim programından başvuruda bulunabilecek. Adaylar Ek-2'de yer alan 10 ilden az olan pozisyonlar için il sayısı kadar. 10 ilden fazla olan           pozisyonlar için en fazla 10 adet tercihte bulunabilecektir.

 OGM BİN 146 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI YERLEŞTİRME İŞLEMİ                                       

OGM personel alımı yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyan ve başvuru yapan adaylar arasından 2018 yılına ait KPSS (B) grubu olmak üzere Lisans mezunları için KPSSP3. Ön lisans mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türü sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme işlemi yapılacak.

OGM Personel Alımı Sonuçları ise 3 Ekim 2019 tarihinde yine Orman Genel Müdürlüğünün işe alım internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.  Sözleşme imzalamaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Genel Müdürlüğümüze başvurması gerekecek.

OGM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI VE KADROLAR

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler