1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Orman Genel Müdürlüğü Personel Sayısı Şubat 2018
Orman Genel Müdürlüğü Personel Sayısı Şubat 2018

Orman Genel Müdürlüğü Personel Sayısı Şubat 2018

Orman Genel Müdürlüğü personel sayısı açıklandı. OGM 2018 yılı performans programında yer alan bilgilere OGM memur sayısı, memur alımı detayları gibi bilgiler yer aldı.

A+A-

Orman Genel Müdürlüğü 2018 yılı performans programı yayımlandı. Yayımlanan performans programında kurumun personel sayısı, 2018 yılı hedefleri, fiziksel kaynakları ve teşkilat yapısı gibi detaylı verilere yer verildi. Ayrıca OGM memur alımı planları da programda yer alan başlıklardan biri oldu.

OGM personel sayısı 2017 yılının Aralık ayı itibariyle ele alındı. Açıklanan verilere göre Orman Genel Müdürlüğü memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve işçi statülerinde toplam 37 bin 098 kamu personeli ile hizmet veriyor.

Personelin büyük çoğunluğunu memur ve sürekli işçiler oluşturuyor. Kurumda 17 bin 11 memur ve 10 bin 959 sürekli işçi görev yapıyor. Yüzdelik dilimlere bakıldığında OGM personeli arasında yüzde 52’si sürekli ya da geçici işçi, yüzde 46’sı memur, geri kalan yüzde 2’si ise sözleşmeli personel ve geçici personel şeklinde bir dağılım görülüyor.

OGM personel alımı da programda yer aldı. Standart kadro tamamlama oranının 2017 yılında yüzde 57’de kaldığı kurumda, birimlerin personel ihtiyaçlarının 2018 yılında yüzde 85 oranında karşılanması hedefleniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
3 Yorum
İlgili Haberler