1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapılacak 20 Eylül 2014
Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapılacak 20 Eylül 2014

Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapılacak 20 Eylül 2014

Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında çalışmak üzere Orman Muhafaza Memuru alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

Orman genel Müdürlüğü Tarafından 20 Eylül 2014 tarihinde yayımlanan personel alım ilanı ile Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında çalışmak üzere 175 Orman Muhafaza Memuru alımı yapacağını duyurdu.

Orman Muhafaza Memuru alımı için Yükseköğrenim kurumlarma bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri. Orman İşletmeciliği. Ormancılık, Orman Ürünleri. Odun Dışı Orman Ürünleri. Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olma şartı arandı. Aynı zamanda Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olması gerekiyor.

Orman Muhafaza Memuru alımı için başvurular ise 22 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak ve 27 Eylül 2014 tarihinde son bulacak. Başvurular ve Orman Muhafaza Memuru alımı için gerekli detaylı bilgiye aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

Orman Muhafaza Memuru Alımı İlan Metni

Orman Muhafaza Memuru Alımı Uygulamalı Sınav Sonuçları

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler