Orman Tamam Sıra Tarım Atamasında! 25 Nisan 2019’da Müjde Bekleniyor

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen 100 binlerce KPSS adayı Orman Genel Müdürlüğü atamalarının 2019 yılı için tamam olduğunu ve sırada Tarıma atamanın yapılması ve müjdenin gelmesi gerektiğini haykırıyor.

53368
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen 100 binlerce KPSS adayı 22 aydır atama yapılmamasının mağduriyetini yaşıyor. Orman Genel Müdürlüğüne verilen 5 bin kadrodan sonra Tarım için de 25 Nisan tarihinde büyük müjdenin verilmesini bekliyor. İşte Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen 100 binlerce KPSS adayının atama yapılması için Twitter’da gündeme oturdukları mesajlardan bir bölümü:

150 Bin işsiz Ziraat Mühendisleri, Gıda mühendisi, veteriner hekim,  teknikerler hepimiz 10.551 lik alımı 2 yıldır bekliyoruz.

21 branştan oluşan Ziraat mühendisleri gıda sum mühendisleri veteriner hekimler 2 yıldır ATAMA bekliyoruz. Orman 5 bin aldı. Tarım ve hayvancılık branşları hâlâ bekliyor

25 Nisanda müjde isteriz!

Bunca senedir Gıda Mühendisleri mağdur edildi. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımlarında adaletli bir dağılım talep ediyoruz. Adaleti sağlayacağınıza yürekten inanıyoruz. OrmanTamam SıraTarımda #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığı10binatama.

Görmek isteyen gözlere, duymak isteyen kulaklara bir tweet kadar yakınız. 2 yıldır söz var atama yok. 25 nisanda milli tarım projesi personel eksikliğiyle heba olur. Milletimizin parasını heba etmeyelim. Atama ile proje güçlenir.

Atama Yapılmayan Tek Kurum: TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI. Binlerce işsiz, ziraat mühendisi, gıda mühendisi, veteriner hekim, teknikerler atama müjdesi bekliyor.

Bir tek üvey evlat Tarım Bakanlığı ailesi mi? Her kurum personel alımı yaptı neden Tarım Bakanlığı sıfır atama ile rekora koşuyor. OrmanTamam SıraTarımda.

OrmanTamam SıraTarımda

Normda, 21 branşlı ziraat mühendisleri adil bir sayı bekliyor. Her branşa 100 atama izni verseniz, 2100 ziraat mühendisi alımı gerekir. Her branşa 100 atama çok az bir sayı olsa da, üstü norm belirlenince göreceksiniz en az 5 bin ziraat mühendisine ihtiyaç vardır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Ziraat teknikeri olarak atama bekliyoruz

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!