Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Taşeron başvuru sonuçları kurum kurum açıklanmaya devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı da 8 Şubat 2018 itibarıyla taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Taşeron başvuru sonucu açıklanan listeler için tıklayınız.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

4 Aralık 2018 itibarıyla kapsamda olan taşeron işçiler için başvurular 1 Ocak 2018 ile 11 Ocak 2018 tarihleri arasında zorunlu olarak yapıldıktan sonra başvuru sonuçları da kurumlar bazında açıklanmaya devam ediyor.

Bilindiği üzere 696 sayılı KHK kapsamında 1 Ocak 2018’de yayımlanan usul ve esaslar çerçevesinde 375 sayılı KHK’ya eklenen hükümler çerçevesinde taşeron işçiler kapsam içerisinde veya kapsam dışı olarak açıklanıyor. Kapsama alınan taşeronların başvuruları kabul edilirken kurumlar ret listelerini de açıklıyor.

8 Ocak 2018 itibarıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı da taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Bakanlık açıklaması şu şekildedir.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde genel temizlik, özel güvenlik, otomasyon, bilgi işlem, yemekhane ve proje hizmetleri kapsamında çalışan personel tarafından 696 sayılı KHK kapsamında sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere alınan başvuru dilekçeleri, tespit komisyonu tarafından incelenerek kabul ve/veya ret listeleri ekte sunulmuştur.

Listeye itirazların 21 Şubat 2018-23 Şubat 2018 tarihleri arasında gerekçeleri de belirtilmek suretiyle müracaat ettikleri birimlere yazılı olarak yapılması gerekmektedir. Taşeron işçilerin kadro başvuru durumu gösteren liste için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Ne müjdesi kardeşim. Asgari ücrete 400 tl zam yapılırken. 1800 tl ye çalışana 400 tl + %4 zam verilmesi gerekirken toplamda 2100 tl olması neyin müjdesi?

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!