1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Taşeron başvuru sonuçları kurum kurum açıklanmaya devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı da 8 Şubat 2018 itibarıyla taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Taşeron başvuru sonucu açıklanan listeler için tıklayınız.

A+A-

4 Aralık 2018 itibarıyla kapsamda olan taşeron işçiler için başvurular 1 Ocak 2018 ile 11 Ocak 2018 tarihleri arasında zorunlu olarak yapıldıktan sonra başvuru sonuçları da kurumlar bazında açıklanmaya devam ediyor.

Bilindiği üzere 696 sayılı KHK kapsamında 1 Ocak 2018’de yayımlanan usul ve esaslar çerçevesinde 375 sayılı KHK’ya eklenen hükümler çerçevesinde taşeron işçiler kapsam içerisinde veya kapsam dışı olarak açıklanıyor. Kapsama alınan taşeronların başvuruları kabul edilirken kurumlar ret listelerini de açıklıyor.

8 Ocak 2018 itibarıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı da taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Bakanlık açıklaması şu şekildedir.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde genel temizlik, özel güvenlik, otomasyon, bilgi işlem, yemekhane ve proje hizmetleri kapsamında çalışan personel tarafından 696 sayılı KHK kapsamında sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere alınan başvuru dilekçeleri, tespit komisyonu tarafından incelenerek kabul ve/veya ret listeleri ekte sunulmuştur.

Listeye itirazların 21 Şubat 2018-23 Şubat 2018 tarihleri arasında gerekçeleri de belirtilmek suretiyle müracaat ettikleri birimlere yazılı olarak yapılması gerekmektedir. Taşeron işçilerin kadro başvuru durumu gösteren liste için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler