Orta Doğu Teknik Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Orta Doğu Teknik Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 22 personel alımı yapılacak. Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesi, bilimsel çalışmalarını, atıflarını ve yayınlarını kapsayan  6 takım dosyayı ekleyerek  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, , lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesini, Doçentlik belgesini veya onaylı suretini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvuranların başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, onaylı dil belgesini, Doktora başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosya ile birlikte ilgili akademik birimlere başvurmaları gerekmektedir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Orta Doğu Teknik Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!