OSB Lise ve Önlisans Personel Alım Başvurularının Bugün Son Günü

Önlisans mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puan türü sıralaması esas alınacak.

12672
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Ankara birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B’li olarak 36 personel başvuruları 21 Aralık 2015’te başlamıştı. 8 Ocak 2016 başvuru son günü.

8 Ocak 2016 tarihine kadar Ankara Orman Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Personel Şube Müdürlüğüne bizzat elden teslim edilmesi gerekmektedir. Şahsen yapılmayan başvurular kabul edilmeyeceği duyurulmuştu.

Başvuru İçin Genel Şartlar Şu Şekildeydi;

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2- Müracaat tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamak.

Erkek adaylar için, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte veya geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve İdare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir denildi.

Başvuru İçin İstenen Belgeler:

Başvuru Formu ( online yapılmış ve ıslak imzalı), Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, İlgili KPSS puanını gösteren sınav sonuç belgesi, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı sureti, 2 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş olması gerekli).

Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OSB Lise ve Önlisans Personel Alım Başvurularının Bugün Son Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!