1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 20 Akademik Personel Alacak
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 20 Akademik Personel Alacak

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 20 Akademik Personel Alacak

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 20 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Osmaniye Korkut Ata Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Osmaniye Korkut Ata Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 20 personel alımı yapılacaktır. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile altı takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, yabancı dil belgesi, yayın listesi ile dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler