ÖSYM açıktan 16 personel alımı yapıyor

ÖSYM Başkanlığı açıktan 16 memur alımı yapacak. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı açıktan 16 sözleşmeli yerli uzman personel alıyor.

23274
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

26 Temmuz 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre, ÖSYM Başkanlığı açıktan 16 memur alımı yapacak. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi kapsamında sigortalı olarak istihdam edilmek üzere 16 sözleşmeli yerli uzman personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını 5 Ağustos 2016 tarihi mesai bitimine kadar ÖSYM Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 06800 Bilkent/Ankara adresine şahsen veya posta yolu ile yapabilecekler.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı sözleşmeli yerli uzman personel alım sınavı 23 Ağustos 2016 tarihinde Ankara ilinde yapılacak. Başvuruları kabul edilip sözlü sınava katılmaya hak kazananların sınav yeri ve zamanı ÖSYM’nin sonuç sisteminden ilan edilecek. Başvuru yapabilmek için; 4 yıllık fakültelerin istenilen bölümlerinden mezun olmak, Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranıyor.,

Nihai sonuçlar ÖSYM Başkanlığının sonuç sistemi üzerinden ilan edilip adaylara yazılı tebligat gönderilecek. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı sözleşmeli yerli uzman personel alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!