1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. ÖSYM KPSS 2020/3 Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı!
ÖSYM KPSS 2020/3 Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı!

ÖSYM KPSS 2020/3 Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı!

KPSS-2020/3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. Adaylar Tapu Kadastro KPSS yerleştirme sonuçlarına ÖSYM AİS üzerinden öğrenebilecekler.

A+A-

KPSS 2020/3 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı. Memur olma hayali kuran adaylar KPSS 2020/3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Tercih kılavuzunu inceleyip KPSS tercih işlemlerini tamamladı. Tercihleri yapan adayların şimdilerde gözü kulağı ÖSYM sonuç açıklama sisteminde! İşte beklenen KPSS 2020/3 Tercih sonuçları açıklandı. KPSS tercihleri açıklandı mı sorusu cevap buldu, 2020/3 tercih sonuçları ile ilgili detaylar...

ÖSYM’nin KPSS 2020/3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:

KPSS-2020/3: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı.

08-15 Ocak 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 21 Ocak 2020 tarihinde saat 10.50'den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur.

KPSS 2020/3: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları için TIKLAYINIZ.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler