1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. ÖSYM Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerini Açıkladı
ÖSYM Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerini Açıkladı

ÖSYM Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerini Açıkladı

Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlik Çalışma Grubu ve Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri...

A+A-

Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlik Çalışma Grubu ve Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri ÖSYM tarafından düzenlendi. 14 Ocak 2015 tarihli Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerine aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

ÖSYM tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde yayımlanan duyuru ile “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlik Çalışma Grubu” raporu ve bu rapora temel teşkil eden analizler sonucu “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” düzenlendiğini belirtti.

ÖSYM duyuruda 14 Ocak 2015 itibariyle 30 gün içerisinde yapılan sınavlar için önceki eşdeğerlik tablosu geçerli olduğu belirtti. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruya ve Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerine aşağıda bulunan linklerden erişebilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri Duyurusu

Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.