Otogaz Fiyatlarına 10 Kuruş İndirim Geldi

Milyonlarca sürücüyü yakından ilgilendiren müjdeli haber geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın yaptığı açıklamaya göre otogaz fiyatlarında indirime gidildi. İşte yapılacak indirime ilişkin tüm ayrıntılar.

Otogaz Fiyatlarına 10 Kuruş İndirim Geldi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyonlarca sürücüyü yakından ilgilendiren müjdeli haber geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın yaptığı açıklamaya göre otogaz fiyatlarında indirime gidilecek. Peki otogaz fiyatlarında ne kadarlık bir indirim yapılacak? İndirim ne zamandan itibaren geçerli olacak? İşte otogazda yapılacak indirime ilişkin merak edilen ayrıntılar…

Petrol Ürünler İşverenler Sendikası’nın sosyal medya hesabından yayımladığı duyuru milyonlarca araç sahibini çok sevindirdi. PÜİS’in yayımladığı duyuruya göre rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için, otogaz fiyatlarında 10 kuruş indirim geldi. 

Otogaz fiyatlarında yapılacak indirim bu geceden itibaren geçerli olacak. PÜİS tarafından yapılan açıklamaya göre benzin ve motorin fiyatlarında ise herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Otogaz fiyatlarına uzun süredir zam veya indirim yapılmıyordu. En son 1 Şubat tarihinde otogaz fiyatlarına 16 kuruşluk bir indirim gelmişti. Uzun bir aradan sonra yapılacak 10 kuruşluk indirim otogazlı araç kullanan araç sahiplerini bir nebze rahatlattı. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!