Özel harekat polisi maaşı ne kadar

Özel harekat polisi ne kadar maaş alıyor? Çevik kuvvet polisi maaşı ne kadar? Trafik polisi maaşı ne kadar?Polis net maaşı ne kadar 2016? sorularını yanıtlıyoruz.

23640
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel harekat polis maaşı, çevik kuvvet polisi maaşı ve doğudaki polislerin maaşları ne kadar? Haberimizde Özel harekat polisi PÖH maaşı ne kadar sorusunun cevabını vereceğiz. Özel harekat polisi maaşı PÖH, çevik kuvvet polisi maaşı ve doğudaki polislerin maaşları birbirinden farklı mı? Trafik polisi maaşı ile Öze harekat polisi maaşı arasında fark var mı? Özel harekat polis maaşı PÖH, çevik kuvvet polisi maaşı ve doğudaki polislerin maaşları nasıl hesaplanıyor?

Özel harekat polisi maaşı, çevik kuvvet polisi maaşı ve doğudaki polislerin maaşları nasıl hesaplanırken bir ayrım gözetilmiyor, hepsinin maaşı aynı. Yani doğudaki polis memuru ile batıdaki polis memurunun maaşı aynı veriliyor. Maaşlar arasındaki farkı görev tazminatından kaynaklanıyor. Batıda görev yapan polis memuru görev tazminatı olarak 100 TL alırken, doğuda görev yapan polis 400 – 500 TL gibi bir görev tazminatı alıyor. Doğuda görev yapan bir özel harekat polisi ortalama 1000 TL görev tazminatı alır.

2016 Ocak ayı polis memuru maaşı 3.425 TL. Polis maaşının üzerine görev tazminatı eklendiğinde ise Özel harekat polisi maaşı 4,500 TL – 5,000 TL, çevik kuvvet polisi maaşı 3.800 TL 4.500 TL trafik polisi maaşı 3.400 TL – 4.000 TL olarak veriliyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 sene önce

    Özel harekatçıların maaşı yaptıkları işe rağmen çok az

  2. 4 sene önce

    ALAH KOLAYlk VERSIN BENDE POLIS OLUCAM KlSMET OLURSA AZERIYIM TÜRKIYE IÇIN CANlMl VERIRIM BEDAVAYADA CALlSlRlM

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!